Oferta wypożyczenia fortepianu Yamaha

Co proponujemy jako Marsmusic?

Oferujemy wynajem fortepianu Yamaha Gran Touch 2 oraz Yamaha AvantGrand N1 na różnego rodzaju wydarzenia muzyczne, takie jak: koncerty, festiwale muzyczne, bankiety, przedstawienia, imprezy firmowe, promocyjne, wesela i wiele innych.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej, pozwala nam szybko zrozumieć i dopasować się do specyfiki wydarzenia, na którym się znajdujemy. Uczestniczyliśmy zarówno w dużych wydarzeniach muzycznych, jak i prywatnych spotkaniach rodzinnych.

W naszej bogatej historii możemy pochwalić się uczestnictwem w licznych festiwalach (m.in.: Opole, Gitarą i Piórem, Gospel Festiwal w Gniewie, Muzyka z Kórnika, Fetting Festiwal, Festiwal Czterech Kultur, Nad Jeziorakiem, Big Band Festiwal w Nowym Tomyślu), koncertach czołowych artystów polskiej sceny muzycznej, a także wielu imprezach firmowych i prywatnych. Mieliśmy również przyjemność uczestniczenia w kilku nagraniach telewizyjnych na żywo oraz nagraniach koncertowych, które ukazały się na płytach.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie!!!

Zapewniamy transport fortepianu

Posiadamy własny transport, którym możemy dostarczyć instrument w każdą część Polski.

Wypożyczając fortepian Yamaha Gran Touch 2 lub Yamaha AvantGrand N1, gwarantujemy dostęp do najwyższej jakości sprzętu muzycznego.

Nasze fortepiany serwisowane są kilka razy w roku w autoryzowanych punktach Yamaha, stąd pewność, że nasze instrumenty są zawsze w idealnym stanie technicznym i wizualnym.

Firma Marsmusic to doświadczenie, solidność i odpowiedzialność.

Wynajem fortepianu Yamaha Gran Touch 2 | Wynajem fortepianu Yamaha AvantGrand N1 | Polityka cookies | © 2018 Marsmusic
Mariusz Szar +48 667 315 007 info@marsmusic.pl